Piegāde

”Pasūtījuma izgatavošanas un apstrādes laiks”

Visi personalizēto dāvanu juvelierizstrādājumi šajā veikalā tiek izgatavoti individuāli uz pasūtījuma un personalizācija tiek saskaņota, tādēļ pasūtījumu izpildes laiks ir atkarīgs no pasūtījumu daudzuma dotajā brīdī. Aptuvenais produktu izgatavošanas laiks uz doto brīdi ir - sudrabam 3-5 darba dienas, zeltam 3-4 nedēļas, lai uzzinātu precīzāk varat sazinieties ar mani.


Es darīšu visu iespējamo, lai izpildītu zemāk redzamās piegādes aplēses, bet nevaru tās garantēt. Faktiskais piegādes laiks būs atkarīgs no pasta uzņēmuma.


”Latvijas Pasts” - Bezmaksas piegāde visā pasaulē*

Latvijā aptuvenais piegādes laiks no izsūtīšanas brīža ir 1-3 darba dienas
Pārējās pasaules valstīs aptuvenais piegādes laiks no izsūtīšanas brīža ir līdz 23 darba dienas

Taču parasti tas aizņem:

  • Amerikas Savienotās Valstis 10-15 darba dienas no nosūtīšanas brīža.
  • Eiropa 3-7 darba dienas no nosūtīšanas brīža.
  • Jaunzēlande un Okeānija 15-20 darba dienas no nosūtīšanas brīža.

Svētku laikā (piemēram Ziemassvētkos) piegādes laiki var mainīties.

Muitas un importa nodokļi:

  • Pircēji ir atbildīgi par visiem muitas un importa nodokļiem, kas var tikt piemēroti.
  • Es neesmu atbildīgs par muitas kavējumiem.

Sūtījumu varēsiet saņemt pasta nodaļā atbilstoši norādītajam pasta indeksam. Pirms tam saņemot uzaicinājumu no pasta nodaļas savā pasta kastītē. Pie preču saņemšanas nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu. 

* Valstis, uz kurām ar Latvijas Pasta starpniecību dārgmetālus un to izstrādājumus sūtīt aizliegts (ja jums ir cita informācija - lūdzu rakstiet [email protected]): Afganistāna, Alžīrija, Antiļas (Nīderlande), Apv. Arābu emirāti, Armēnija, Aruba, Austrālija, Baltkrievija, Bangladeša, Bolīvija, Botsvāna, Brazīlija, Burundi, Čada, Čīle, Dominikāna, Ekvadora, Gana, Gruzija, Gvadelupa, Gvatemala, Gviāna (Francija), Gvineja, Hondurasa, Indija, Irāka, Irāna, Kanāda, Kolumbija, Kongo DR, Kostarika, Kotdivuāra, Kuba, Kuveita, Laosa, Libāna, Lihtenšteina, Madagaskara, Makao, Malāvija, Mali, Martinika, Meksika, Mongolija, Mozambika, Nikaragva, Pakistāna, Panama, Paragvaja, Peru, Saūda Arābija, Senegāla, Singapūra, Sīrija, Svazilenda, Šrilanka, Šveice, Tadžikistāna, Urugvaja, Uzbekistāna. 

  

”Omniva pakomāti” - Bezmaksas piegāde Latvijā, Igaunijā, Lietuvā

Aptuvenais piegādes laiks no izsūtīšanas brīža ir 1-3 darba dienas.

Sūtījumu varēsiet izņemt 7 dienu laikā 24 stundas diennaktī no brīža, kad tas tiks piegādāts pakomātā. Pirms tam saņemot īsziņā/e-pastā individuālo durvju kodu, kuru ievadot pakomātā, atvērsies tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums. 


”Express pasts” - piegāde visā pasaulē

Ja vēlaties ātrāku piegādi! Sazinieties ar mani, un es jums pastāstīšu, cik ātri konkrēto preci varu izgatavot un kāda cena būs Express piegādei uz konkrēto valsti.

Aptuvenais Ekspress pasta piegādes laiks no izsūtīšanas brīža ir 3-5 darba dienas.

Muitas un importa nodokļi:

  • Pircēji ir atbildīgi par visiem muitas un importa nodokļiem, kas var tikt piemēroti.
  • Es neesmu atbildīgs par muitas kavējumiem.

0
© Autortiesības Gift For Motivation 2019. Visas tiesības aizsargātas.

 .