Par mums 

Personalizētas dāvanas

Katru veikalā redzamo juvelierizstrādājumu jūs varat personalizēt - mugurpusē iegravējot novēlējumu, teicienu, vārdu, datumu vai jebkuru jums vēlamu simbolu. Varat izvēlēties manus piedāvātos šriftus vai arī atsūtīt savu. Ja vēlaties vēl personiskāku dāvanu, varat pasūtīt gravējumu arī savā rokrakstā (pirms tam ar mani sazinoties).

Ar meistara rokām gravēts un personalizēts juvelierizstrādājums ir ļoti īpaša un personiska dāvana draugam, draudzenei vai kādam sev tuvam cilvēkam dzimšanas dienā, vārda dienā, ziemassvētkos, jaunajā gadā, 8 martā - sieviešu dienā, vīriešu dienā, kāzu gadadienā, kristībās, skolu beidzot, mūzikas skolu beidzot,     saderinoties kā arī citos īpašos gadījumos. 


Gravēšanas pakalpojumi

Varu izgatavot rotaslietas ar gravējumiem, kas veidoti no jūsu atsūtīta zīmējuma skicēm. Zīmējumu varat uzzīmēt pats vai arī atrast internetā.

Piedāvāju gravēšanu ne tikai manos izgatavotajos juvelierizstrādājumos, bet arī citos metāla priekšmetos, piemēram, sudraba karotes gravēšana, kāzu atslēgu gravēšana, atslēgu piekariņa gravēšana, šķiltavu gravēšana utt… 

 


Dekoratīvās apstrādes veidi


Iegravēto līniju dizains

  • Iegravētās līnijas spīdīgas (rakstiet vai zvaniet man ja vēlaties gravētās līnijas atstāt spīdīgas)  - Manuprāt ir ļoti svarīgi, izgatavojot juvelierizstrādājumus no sudraba, saglabāt cilvēkiem iespēju iegādāties tos ar pilnīgi dabīgu virsmu, bez dažādiem pārklājumiem, tā saglabājot sudraba antibakteriālās un dziednieciskās īpašības. Turklāt dažu tautu tradīcijās sudrabam piemīt arī maģiskas spējas, un, lai tās pārsūtītu cilvēkam, ir nepieciešams sudraba tiešs kontakts ar ādu.

Taču, lai ietu līdzi laikam, kā arī labāk izceltu gravētos zīmējumus un tekstus, es piedāvāju arī papildus dekoratīvās apstrādes veidus kurus pielietoju tikai gravētajām līnijām, pārējo virsmu atstājot pilnīgi dabīgu. 

  • Iegravētās līnijas dabīgi melninātas - oksidētas (pēc noklusējuma tiek izmantots visiem sudraba juvelierizstrādājumiem)
  • Iegravētās līnijas pārklātas ar zeltu (par papildus samaksu iespējams uzklāt sudraba juvelierizstrādājumiem)
  • Iegravētās līnijas pārklātas ar melno rodiju - pēc noklusējuma tiek izmantots visiem zelta izstrādājumiem (par papildus samaksu iespējams uzklāt sudraba juvelierizstrādājumiem)

 

Iegravētās līnijas dabīgi melninātas - oksidētas

Pēc gravēšanas procesa, oksidēšanas laikā uz gravētās virsmas tiek uzklāta plāna sudraba oksīda plēve - tas ir, tas, kas faktiski notiek ar sudraba virsmu ilgas nēsāšanas laikā, tikai šajā gadījumā tas tiek veikts mākslīgi kontrolēti un jau iepriekš. Šādi melnināta gravēto līniju virsma ir matēti melna un uz pārējās pulētās virsmas labi izceļ gravēto zīmējumu vai tekstu.

Lai oksidētu juvelierizstrādājumu pulēto virsmu ilgu laiku saglabātu savā sākotnējā izskatā nepieciešams ievērot sudraba kopšanas un uzglabāšanas instrukciju.

https://www.giftformotivation.com/blog/params/post/1864082/sudraba-juvelierizstradajumu-kopsanas-un-uzglabasanas-instrukcija


Iegravētās līnijas pārklātas ar zeltu vai melno rodiju 

Saviem juvelierizstrādājumiem es kā papildus opciju piedāvāju arī iespēju ar īpašu metodi (elektro galvanizāciju) gravējuma līnijās iestrādāt pārklājumu no dzeltenā zelta vai melnā rodija (melnais rodijs ir antialerģisks un ir viens no dārgākajiem metāliem pasaulē). Dzeltenais zelts un melnais rodijs gravētajām līnijām piedod spīduma efektu, un gaismas staros padara to vēl izskatīgāku. 

Kopšanas ieteikumi tādi paši kā visiem citiem sudraba juvelierizstrādājumiem.

https://www.giftformotivation.com/blog/params/post/1864082/sudraba-juvelierizstradajumu-kopsanas-un-uzglabasanas-instrukcija

Taču iegravētajām līnijām, kas pārklātas ar zeltu vai rodiju ir vēl viens pluss. Ja nepatīk antīkais apsūbējuma efekts, kas ar laiku veidojas uz visiem 925 proves dabīgā sudraba izstrādājumiem, var izmantot sudraba baltināšanas paņēmienu.

https://www.giftformotivation.com/blog/params/post/1862284/ka-notirit-apsubejusas-sudraba-rotas-lietas

0
© Autortiesības Gift For Motivation 2019. Visas tiesības aizsargātas.

 .