Unikālas, gravētas un personalizētas rotaslietas, roku darbs

Ar meistara rokām izgatavotas un gravētas rotaslietas kā arī citi izstrādājumi no metāla, izmantojot roku darbu. Izmantojot mikroskopu un ļoti lielu pacietību ir iespējama ļoti sīku zīmējumu gravēšana.
Var tikt izgatavotas rotaslietas (kaklarotas, kuloni, auskar, gredzeni, zīmoggredzeni, aproces, aproču pogas, rokassprādzes, sudraba karotes utt…) kā arī citi izstrādājumi no metāla (atslēgu piekariņi, Zippo šķiltavas, blašķes, kāzu atslēgas, rokas pulksteņi, naži utt…) ar gandrīz jebkuru jums interesējošu gravējumu.

Zelta un sudraba Zīmoggredzeni, gravēšana pēc pasūtījuma 

Uz zīmoggredzeniem ir iespējams iegravēt dažādas - zīmes, simbolus, iniciāļus kā arī valsts, pilsētas, ģimenes, dzimtas vai pat organizācijas ģerboni un citas heraldikas. Viss atkarīgs no jūsu vēlmēm un fantāzijas.

Kādreiz zīmoggredzenus valkāja tikai bagāti un ietekmīgi ļaudis, mūsu laikos tas vairāk ir stilīgs aksesuārs ar iespēju kļūt par vērtīgu ģimenes relikviju kuru nodot no paaudzes paaudzē.
Zemāk redzamajā video ir aplūkojams gravēts sudraba zīmoggredzens ar augšpusē iegravētu Latvijas ģerboni - iespējams izgatavot arī no zelta.

Kāzu atslēgas, kāzu atslēgu gravēšana

Gravēšanu varu veikt dažādos dizainos uz dažāda tipa piekaramajām atslēgām. Viss atkarīgs no jūsu vēlmēm. Kāzu atslēgai, kas aplūkojama zemāk redzamajā video es priekšpusē esmu iegravējis jaunlaulāto vārdus, divas sirdis un kāzu datumu, bet aizmugurē citātu par mīlestību.
Šī kāzu atslēga jeb mīlestības slēdzene ir mūžīgas mīlestības simbols – aizverot, to vairs nekad nevarēs atvērt.
Lai spēcinātu jūsu jūtas - uz mīlestības tilta, piekariniet to pie tilta margas un saslēdziet, bet, lai tas būtu uz mūžu, iemetiet atslēgu tālu-tālu upē, lai to aiznes ar plūsmu un neviens nekad vairs nevar atrast.

Zelta un sudraba kuloni ar gravējumu, roku darbs

Varu izgatavot zelta vai sudraba kulonus un kaklarotas ar dažādu tēmu gravējumiem (mūzika, dzīvnieki, ziedi, augi, simboli, zodiaka zīmes utt…) piemērojot tos dažādu profesiju, hobiju un dzimumu pārstāvjiem. Pēc jūsu vēlmēm var tikt izgatavots kulons ar gravējumu, kas gravēts pēc jūsu atsūtīta zīmējuma skicēm. Zīmējumu varat uzzīmēt pats vai arī atrast internetā.
Personalizēta kaklarota, dāvana sievietei vai vīrietim

Katru kaklarotu jūs varat personalizēt, mugurpusē iegravējot novēlējumu, teicienu, vārdu, datumu vai jebkuru jums vēlamu simbolu - ideāla dāvana sievietei vai vīrietim.
Ar meistara rokām gravēts un personalizēts juvelierizstrādājums ir ļoti īpaša un personiska dāvana draugam, draudzenei vai kādam sev tuvam cilvēkam dzimšanas dienā, vārda dienā, ziemassvētkos, jaunajā gadā, 8 martā - sieviešu dienā, vīriešu dienā, kāzu gadadienā, kristībās, skolu beidzot, mūzikas skolu beidzot, saderinoties kā arī citos īpašos gadījumos.

Katram kulonam komplektā tiek pievienota dāvana

Dāvanā, komplektā tiks pievienots melns velveta dāvanu maisiņš un speciāla drāniņa sudraba vai zelta juvelierizstrādājumu kopšanai. Ar šo drāniņu regulāri tīrot Jūsu sudraba vai zelta juvelierizstrādājumu pulētās virsmas neabsūbēs un vienmēr būs tīras un spīdīgas.

Kontaktu forma

Jums ir vīzija.
Man - iespējas, kā izveidot vēlamo.
Paskatīsimies, kā es varu jums palīdzēt.0
 .